interviews

Interviews | Sasha at world premiere G.B.F

25. dubna 2013 v 18:24 | ©sashapieterse-fan
V pátek se Sasha objevila na celosvětové premiéře filmu, ve kterém si zahrála G.B.F. (fotky jsem vám přidávala zde). Nyní se objevilo video, je to vlastně rozhovor se Sashou:')
VIDEO LINK:

Interview | for VH1 Celebrity

21. dubna 2013 v 8:54 | ©sashapieterse-fan
Sasha poskytla rozhovor pro VH1, ve kterém mluví o svém nově zveřejněném singlu a také o dalším novém, kterého se dočkáme již brzo. A poroz! dočkáme se i videoklipu!

Můžeš nám říst něco o svém novém singlu?
Píseň se jmenuje 'This Country is Bad Ass' a vše okolo toho, bylo tak vzrušující. Napsali jsme ji asi před rokem a pak už jsme jen čekali na správný čas, kdy ji představit světu. Řekli jsme si, že teď je ta správná doba a myslím si, že jsme udělali dobře. V žádném případě jsme nečekali tolik humbuku kolem toho všeho.

Je nějaký důvod, proč jste se rozhodli dělat právě country hudbu?
Pocházím z Jížní Ameriky a tam tento styl není zrovna populární. Když jsem se ale dostala do USA, tento styl jsem si zamilovala. Už dlouhou dobu před natočením tohoto singlu jsem hodně zpívala různé žánry a mám opravdu hodně oblíbených žánrů,spousta z nich se mi líbí, každá je taková jinačí, country se mi ale jevilo jako nejlepší. Lidé v tomto žánru jsou takoví milí a přívětiví. A to mě také na tom tak lákalo. Také můj hlas se v tomto žánru našel. V LA bylo opravdu těžké najít spisovatele a producenta. Nakonec jsem ale po dlouhém hedání nača Dona Franklina. On je neuvěřitelný hudebník a producent... Spolu se nám psalo opravdu dobře ... Byl to opravdu skvělý zážitek. Určitě již velmi brzo uslyšíte víc.

Sasha také mluvila o své další nové písni.
Přibližně asi za tři týdny zveřejním další novou píseň s názvem "RPM". Byla jsem v tu dobu opravdu hodně zaneprázdněna, ale nakonec si myslím, že celý výsledek je skvělý. Plánuju také natočit nějaký ten videoklip. "RPM" je v podstatě o mém životě, hodně lidí si v tom určitě najde to své. Do našeho videoklipu se také hodlá zapojit moc pěkné auta s poměrně rychlou jízdou. To bude opravdu cool. Jsem tak nadšená a nemůžu se dočkat, až jej uvidíte!
 
 

Reklama