PRETTY LITTLE LIARS | SEASON 2 ~ Synopsis

6. dubna 2013 v 12:38 | ©sashapieterse-fan

> 2x01 It's Alive

S chybějícím tělem Iana, se každý v Rosewoodu ptá, co se přesně stalo v tu předešlou noc v kostele. Aria, Spencer, Emily a Hanna mají co vysvětlovat. Ale policie a jejich rodiče si nejsou zcela jisti, čemu věřit, proto se rodiče holek rozhodnou, aby holky navštěvovaly terapeuta, který jim má pomoct vyrovnat se se smrtí Alison a posedlostí Ianem. Nuceni mluvit o svých problémech se Aria, Spencer, Hanna a Emily cítí osamělejší než kdy dřív. I s jistotou, že všechno, co tam řeknou, se za zdi terapeuta nedostane, je tato osoba hodna toho, aby jí řekli o "A"?

> 2x02 The Goodbye Look

I přesto, že jsou nuceni jít každý svou cestou, se Aria, Hanna, Spencer a Emily nyní potřebují navzájem víc než předtím. Emily bojuje se svou rodinu kvůli blížícímu se stěhování do Texasu, ale když k ní příjde vysokoškolský sportovní Scout na setkání, Emily vidí příležitost, proč by mohla zůstat. Hannin otec se vrací do města s kamarády. Odpustí Hanna Moně, aby měla o koho se opřít? A Spencer se snaží podporovat plány Tobyho ohledně jeho osvobození od domova a Rosewoodu. Mezitím v předvečer posledního dne Ezry na Rosewood High, prosí Ariu, aby se s ním setkala, aby mohly věci fungovat. Na druhou stranu Aria si není tak jistá, že je ještě co říct.


> 2x03 My Name Is Trouble

Mezitím, co se Aria, Spencer, Hanna a Emily snaží od sebe držet v uctivé vzdálenosti, každá z nich si snaží něco najít na rozptýlení "samostatného času" doporučeného od jejich rodičů. Aria probudí svého vnitřního umělce a zapíše se na keramiku Hollis College. Nejen že jí to zabírá její "samostatný čas", ale také jí to dává záminku vidět Ezru na akademické půdě, takže výhody jsou na obou stranách - dokud se tam nedostane taky Jenna. Emily se snaží soustředit na její plaveckou kariéru a jak by jí to mohlo pomoct zůstat v Rosewoodu. Když nedostane pevný závazet na Danby University, Emily příjde s nápadem, jak zfalšovat věci, aby přesvědčila svojí mámu. S pocitem, že je jedinná, kdo nemá žádné Hobby, se Hanna obrátí na Lucase, jestli by se nemohla přidat ke kroužku na vydávání ročenky. Ale s Lucasem, který se ještě stále cítí ublížený z minulosti, se z jejího Hobby stává odčinění viny. Mezitím Spencer má velké podezření o tom, co se děje v domě DiLaurentisových, kam se nastěhoval zpátky Jason. A s Melissou plížící se kolem a dostáváním záhadných textových zpráv, si Spencer klade otázku, co má její sestra společného s tím, co se děje vedle.

> 2x04 Blind Dates

Poté, co Lucas dostal rande se svou novou dívkou snů, Hanna cítí potřebu, že mu musí pomoct, když se Lucas začíná hroutit s rychle blížícím se rande. Ale když se do toho všeho zaplete i Caleb a Hannin plán na pomoc začíná selhávat, Lucasovo rande se zhoršuje. Se svou matkou vykládájicí o stipendiu, Emily je na pokraji toho, že řekne pravdu o falešném dopisu. Ale s nějakou nápovědou od překvapivě podporující Samary, možná situace nebude tak hrozná, jak si Emily myslela. Spencer je na druhou stranu jasné, že situace s Melissou a její záhadná komunikace s Ianem, je stále vážnější a domnívá se, že Wren může být jedinný, který ji může pomoct najít odpoveď na otázky, kterou hledá. Ale je Spencer a ostatní lhářky připraveni na to, co můžou zjistit na konci hledání? Mezitím má Aria náhodné setkání s Jasonem, které ji vrací nějaké překvapivé vzpomínky.

> 2x05 The Devil You Know

Po šokujících novinkách o Ianoci, které obletěly celý Rosewood, Aria, Emily, Spencer, Hanna a jejich rodiče se snaží vyrovnat s následky. Teď si musí být blíž než kdy dřív. Se všemi těmito domácími problémy, se Spencer snaží soustředit na rodinu a nečekaně získá podporu od svých rodičů. Emily na druhou stranu nemůže najít klid, ze kterého mají všichni požitek, ale spíše hledá nějaký důkaz, který minula. Aria najde útěchu v náručí Ezry, ale jejich vztah stále není ochoten vyjít ven za dveře bytu. Pár se snaží, aby byl jejich vztah více "veřejný". Všichni hledají útěchu, ale co když má Emily pravdu a ďábel, kterého znají, se chystá udeřit znovu a všechno příjde čekaně právě v tuto chvíli? Mezitím se Hanna dozví šokující podrobnosti ze života Caleba od jeho špatné nevlastní matky.

> 2x06 Never Letting Go

V předvečer módní charitativní show v Rosewoodu jsou Aria, Emily, Spencer a Hanna překvapeni návratem do města matky Alison - Jessica DiLaurentis (hostující hvězda Andrea Parker "The Pretender") a její žádostí, že show by měla být pojmenována "Alison". Aria navazuje na možnost jak podstrčit Jasonovi paměť ohledně té noci, kdy Alison zmizela a Hanna se začne držet naděje, že její otec pro ni může znamenat více, než si může připustit. Spencer se na druhou stranu učí, jak se zabývat širšími problémy. Mona se zapojila a ujala spuštění akce. Vzhledem k tomu, že se akce rychle blíží, procházka po mole se nemůže zdát tak těžká, ale nic není jednoduché pro naše čtyři malé lhářky.

> 2x07 Surface Tension

Je Emilyin stěhovací den, ale v jejím novém domě se spíš cítí jako host než jako součást rodiny. Caleb jedná nenuceně ohledně jeho dalšího bezpochybného jednání v byznysu, což nedělá Hanně dobře. Toby najde překvapivý objev a Spencer je tou věcí opravdu zmatená, ale taky je zmatená z reakce jejího otce na objev. Arie, se mezitím může objevit nový nápadník. Ezra a Jason jsou pozváni na slavnostní večeři do domu Montgomeryových a oba soupeři se ucházejí o Ariininu pozornost.

> 2x08 Save The Date

Emilyino žonglování se spoustou tajemstvími v poslední době a překvapivá návštěva svého otce před velkým plaveckým mítinkem na ní bude příliš mnoho a pošle jí to do nemocnice. Ale s vyhlídkou, že bude muset před otcem s pravdou ven o Danby, Emily si uvědomí, že má větší problémy, když "A" odhaluje svojí roli v plavecké kariéře Emily. Wren bude jejím lékařem v nemocnici. Při návštěvě Emily, Spencer a Aria využijou příležitosti, aby se více dozvěděli ohledně příčiny smrti Alison a jakou může hrát roli zlomená hokejka v posledních chvílích jejího života. Mezitím, Hanna bojuje s vyhlídkou, že ztratí oba muže ve svém životě, když přichází svatba jejího otce a možnost odjezdu Caleba z Rosewoodu předtím, než si pro něj jeho minulost příjde.

> 2x09 Picture This

Vzhledem k tomu, že se Jason DiLaurentis vrátil do Rosewoodu, vyvolalo hodně otázek. Někteří mu nevěři a podezřívají jeho motivy z návratu a jiní ho vidí v jiném světle. Aria, Emily, Spencer a Hanna se nijak neliší. Spencer je odhodlána zjistit, co se skrývá v jeho domě a rozhodne se konečně získat nějaké odpovědi. S pomocí Emily to učiní - ale jsou holky připraveni vyrovnat se s tím, co tam uvidí? Aria, na druhou stranu, se na Jasona dívá z jiného pohledu. Pokud se bude Jason i nadále objevovat v jejím životě, bude se moct bránit té nepopiratelné chemii mezi nimi? Mezitím, Hanna pomáhá Calebovi učinit důležité rozhodnutí ohledně jeho rodiny, což by mohlo pomoct i Hanně v jejím vztahu s otcem.

> 2x10 Touche by an 'A'ngel

Aria se nachází v obtížné situaci, když se snaží zpracovat novinky Spencer a Emily o Jasonovi, zrovna když se vypořádává s tím, co se stalo v parku a jejími nepopiratelnými city k němu. Jak by mohl být Jason nebezpečnou osobou, jak říká její kamarádka, když jí neukazoval nic jiného než soucit a zranitelnost? S Ariou neustále stojící si za svým názorem o Jasonovi, Spencer se rozhodne, že drastická doba si žádá radikální opatření. Ale pomůže tato akce Arii, aby viděla Jasona tak, jak ho ve skutečnosti vidí Spencer nebo jí to naopak k němu přiblíží? Hanna se ocitne v pichlavé situaci, když se snaží hrát milou s její budoucí nevlastní sestrou Kate jen, aby věci šli hodně špatně. Mezitím "A" se přesune k Emily a snaží se na ní tlačit k prasknutí.

> 2x11 I Must Confess

Poté, co byla neustále pod tlakem, ohrožována a mnohem více od "A", se Emily nachází v kritické situaci a její přátelé vědí, že je třeba něčeho drastického, aby jí zachránili. Dívky se obrátí na jedinnou osobu, které důvěřují a vědí, že jejich tajemství nikomu neprozradí - Dr. Anne Sullivanová. Konečně budou moci odhalit, že jim "A" dělá ze života peklo a konečně pocítí úlevu a Emily nový smysl odvahy. Ale když je kočka ven z pytle, byla hmotnost zvednuta z jejich ramen nebo to možná právě vyvolalo netvora? A teď když si je Dr.Sullivanová vědoma "A" a toho, čím si dívky procházeli, mohla by být další osobou na cílovém listě "A"? Mezitím, Hannina babička přichází do města, aby vyvolala další potíže zkušební večeři Toma.

> 2x12 Over My Dead Body

Aria, Emily, Spencer a Hanna udělali zásadní chybu - pověděli někomu o "A" a nyní za to musí zaplatit. S tikáním hodin a diktující "A" jsou dívky poslány na misi, aby plnili příkazy "A" za účelem záchrany jejich důvěrného přítele. Každá mise bude nakonec vést k tomu, co chtěji čtyři lhářky nejvíce, ale bude to stát jejich blízké a jich samotných. Projdou Aria, Spencer, Emily a Hanna zadanými úkoly, aby zachránili jednoho nebo budou ignorovat "A", aby zachránili jejich okolí před bolestí? A nakonec, bude na tom záležet, až bude všechno řečeno a uděláno? Nic není nikdy, jak se zdá v Rosewoodu.

> 2x13 The First Secret


Ulice Rosewoodu jsou slavnostně vyzdobeny a malé děti v nich pobíhají s nadějí, že tento rok si vykoledují spoustu sladkostí, a pět nejlepších kamarádek se těší na největší párty sezóny.
Je Halloween - před zmizením Alison - a jedinou starostí pro Ariu, Emily, Hannu a Spencer je, aby získaly pozvánku na halloweenskou párty Noela Kahna. Ale s novou dívkou ve městě, která napadá Aliinu pozici vládnoucí včelí královny, Spenceřinou možnou prohrou ve volbě na prezidentku ročníku spolu se ztrátou uznání od jejích rodičů a šokujícím odhalením Arii ohledně jejího otce - možná bude více důvodů ke starostem než jen nalezení perfektního kostýmu. Se všemi těmi koledníky potulujícími se po Rosewoodu může tam venku však na Ali a její nejlepší přítelkyně čekat něco mnohem děsivějšího.


> 2x14 Through Many Dangers, Toils and Snares

Uplynul měsíc od události, který Ariu, Emily, Hannu a Spencer dostala až k zatčení, hodně se do té doby změnilo, jak v Rosewoodu, tak s dívkami. Už ne moc dobří přátelé jsou v rukou těch druhých, a Emily je úplně studená. Chce si jít po svém a uzavřít dohodu s -A. Přátelé lhářek se nestačí divit, co se děje, holky se spolu nebaví, dokonce se strhne i pár hádek, a to nejen ve škole. Jenna a Garret mezitím oznámili svůj vztah. Ariu a Ezru čekají těžké chvíle, musí se vypořádat s řadou problému, a tím jedním je i Jackie. Ani v ztahu Spencer a Tobyho není všechno, jak by mělo být. Když jsme je viděli naposled, Spencer se s Tobym rozešla a Toby se nyní snaží přijít na to proč.

> 2x15 A Hot Piece of A


Po posledním setkání s "A" si Aria, Emily, Hanna a Spencer myslí, že mohou být blíž odhalení tomu, kdo "A" skutečně je, než kdykoliv předtím. Ale jakmile se dívky rozhodnou zapojit Calebovy hackerské schopnosti, Hanna už více o této části plánu nechce slyšet. Poslední věcí, kterou by Hanna chtěla, by bylo, aby se Caleb zapletl do něčeho dalšího pochybného a také aby se otevřely dveře k otázkám, na které Hanna nemůže odpovědět. Jakmile si dívky uvědomí, že "A" má pomocníka, nemá Hanna na výběr. Místo, aby se sousředila na to, kdo je pomocníkem, se Hanna rozhodne vložit všechno své úsilí do plánování párty pro Caleba, která má být překvapením. Bude ale tato párty v Spenceřině domě u jezera rozptýlením, po kterém Hanna touží, nebo jen prostředkem ke katastrofě?
Mezitím se Aria s Ezra musí vypořádat s následky jejich přiznání.


> 2x16 Let the Water Hold Me Down


S Lucasem, který se pohřešuje, a otázkami ohledně toho, co se stalo u jezera, může Hanna stěží popadnout dech. Caleb je odhodlaný najít svého přítele a Hannina neochota mu pomoct způsobuje jen další problémy. Může Hanna Calebovi říct, co se stalo na lodi bez toho, aniž by mu svěřila svůj větší problém s "A"? A pokud mu to řekla, chtěl by s ní pořád být, když by slyšel všechny ty strašné věci, co Hanna provedla?
Mezitím Spencer sleduje stopu ohledně "A", která ji přivede k neočekávanému místu a odhalení.


> 2x17 Blond Leading the Blind

Nejlepší způsob, jak se k někomu dostat, je přes lidi, které má rád, a "A" to ví lépe než kdokoliv jiný. Aria, Emily, Hanna a Spencer musely obětovat hodně kvůli zacházení "A", a to hlavně co se týče lásky. Toby pokračuje ve sledování Spencer, protože ví, že před ním něco tají. S další "nehodou", která se možná objeví každou chvíli, se Spencer zoufale snaží udržet Tobyho v bezpečí a dokáže myslet jen na jeden způsob, jak to skutečně ukončit. Kvůli obavám o svůj vztah, Hanna prosí ostatní dívky, aby přestaly využívat Calebovu pomoc s pátráním. Čím víc se Caleb zapojuje, tím větší cíl se z něj stává. Jsou však pro ostatní cenné informace, které Caleb může najít, důležitější, než je jeho bezpečnost? Mezitím se Aria zoufale snaží zachránit svůj vztah s Ezrou, který se jí stále neozývá zpět. Bude ještě jedno "rande" s Holdenem Ariinou možností, jak získat odpověď od Ezry, po které touží?

> 2x18 A Kiss Before Lying


Poté, co s svými kamarádkami podrazila Calebovi nohy, začíná Hanna pociťovat, že je to ona, koho si drží od těla.
Zdá se, že Aria, Emily a Spencer jsou něčemu na stopě, ale ona tak docela nemůže přijít na to, co to je. Ale to, co Hanna může brát jako odstup, může ve skutečnosti být jen tíha špatného svědomí jejích přátel. Ještě více rozrušující je návrat její zlé nevlastní sestry Kate, jejíž první den na Rosewoodské střední uvidíme v průběhu této epizody.


> 2x19 The Naked Truth


Když se Aria, Emily, Hanna a Spencer účastní akce "Den pravdy" na rosewoodské střední, objevují i jejich vlastní šokující pravdy v epizodě "The Naked Truth". Den pravdy na rosewoodské střední není jen příležitost pro studenty školy, aby vyjádřili své rozhořčení a aby zastavili týrání, ale také příležitost pro Ariu, Emily, Hannu a Spencer, jak získat odpovědi na některé palčivé otázky. Spencer hledá způsob, jak najít odpovědi na to, co se děje mezi Jasonem a jejím otcem, když se Jason ukáže jako průvodce na akci. Aria pokračuje v tázání se Holdena, co přesně dělá během jejich "rande". Hanna se snaží vyřešit minulou situaci s Kate. Ale budou dívky připraveny na to, co zjistí, když šokující pravdy budou odhaleny? Mezitím se Emily dostane pomoci od nečekaného zdroje, aby se vrátila zpět do Rosewoodského plaveckého týmu.

> 2x20 CTRL:A

Hannina nejhorší noční můra se stává realitou, když se z Caleba stane terč "A" v epizodě "CTRL:A". Calebovo zapojování se v rozšifrování mobilu "A" dělá Hanně starosti už od prvního dne a nyní je "A" odhodlaná potrestat ho za to. S detektivem Wildenem a Garrettem, kteří teď krouží kolem Caleba s falešnými obviněními a se zadržováním jeho počítače, jsou Hanna a její kamarádky přesvědčeny, že tohle neskončí dobře. Co policisté hledají v Calebově počítači a ještě lépe, mohla by "A" mít možnost zasadit se o zájem policistů okolo počítače tak moc? Aria, Emily, Hanna a Spencer můžou brzy získat další příklad toho, co se stane lidem, kteří se zaplétají do hry "A". Mezitím se Aria dozvídá, co Holden utajuje, a Byron začíná vyptávat na jejich vztah.

> 2x21 Breaking the Code

Překvapivá, nová oběť "A" je dívkám odhalena v epizodě "Breaking the Code". Aria, Emily, Hanna a Spencer jsou terčem her "A" už nějakou chvíli, zanechávajíc je citově odříznuté od jejich rodin a přátel. Ale jakmile je odhalena překvapivá, nová oběť "A", pevně sepjatá skupina krásných malých lhářek může jen získat více jednu osobu. Ale co je motivem "A", že útočí na někoho mimo skupinu nejlepších kamarádek Alison? Mezitím Spencer utíká od jejích rodinných problémů přímo do náruče Wrena, tak jako Ezrova nová nabídka ho může odstrčit daleko od Arii.


> 2x22 Father Knows Best

Rosewoodský tanec otců a dcer přináší velké napětí do vztahů, které jsou už tak napjaté, v epizodě "Father Knows Best". Jeden otec má špatné svědomí, jeden má dceru, které nevěří, další skrývá před jeho dcerou tajemství a jiný otec je MIA (zkratka pro "Missing in Action", tedy "chybějící v akci") - kolem a kolem není to ideální doba na každoroční rosewoodský tanec otců a dcer. S otci, kteří se je snaží napravit, a dcerami, které se snaží udržet mír, každoroční tanec vypadá, že bude jakýkoliv, ale zábavný. Mezitím Ashley pokračuje ve svém lovu za odpověďmi ohledně toho, co se děje s Hannou, s pomocí od překvapivého zdroje.

> 2x23 Eye of the Beholder

Lhářky narazí na někoho z Alisoniny minulosti, kdo by mohl být klíčem k tomu, co Ali věděla předtím, než byla pohřesovaná v epizodě "Eye of the Beholder." Aria, Emily, Hanna a Spencer jsou na cestě za odpověďmi o tom, co Alison věděla předtím, než zemřela, a můžou získat velké vodítko, když se objeví někdo s Aliny minulosti. Dundan by mohl být klíčem ke všem odpovědím, ale mohou mu věřit, že je nenechá na holičkách? A právě když mají pocit, že Duncan by mohl být jediná stopa, Jason přinese tašku osobních věcí Alison, která může být víc než jen taška plná smetí. Mezitím se Tobyho návrat do Rosewoodu přináší překvapivé shledání, které končí nebezpečně.

> 2x24 If These Dolls Could Talks

Hon za odpověďmi, které Ali věděla, dovede Ariu, Emily, Hannu a Spencer do zchátralé nemocnice pro panenky, která zadržuje více než jen tajemství v epizodě "If These Dolls Could Talk." Aria, Emily, Hanna a Spencer hledají smysly nových stop, které je zavedou do nemocnice pro panenky, kde se nacházejí velmi povědomé panenky a malý chlapec, který ví více, než na co je navede. Ale co by Ali přivedlo na tak strašidelné a zvláštní místo na jejím honu za "A"? A co můžou čtyři dívky zjistit o tajemstvích, která jsou ukrytá na policích mezi zapomenutými kamarády? Mezitím Jennina operace přináší více než jen možnost navrácení jejího zraku.

> 2x25 unmAsked

Aria, Emily, Hanna a Spencer konečně vstanou tváří v tvář jejich trýzniteli v epizodě "unmAsked", explosivním finále 2. řady. Rosewooský juniorský maškarní ples je perfektní místo pro další hru "A" na kočku a myš s jejími/jeho oblíbenými terči. Ale s Ariou, Emily, Hannou a Spencer v patách bude tato hra "A" její/jeho poslední?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 latino-stars latino-stars | Web | 6. dubna 2013 v 12:49 | Reagovat

Rysuje sa tu nový blog o Pretty Little Liars ? TEším sa :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama